Hét hoogtepunt van 2025
Zoals velen met mij blikken we aan het eind van het jaar terug op het afgelopen jaar. Voor ons was dit jaar heel bijzonder.
Naast alle interieur- en bouwopdrachten stond er privé een heel belangrijke datum in de agenda: vrijdag 26 oktober 2025. De trouwdag van Anne en Lisanne!
Heel bijzonder wanneer je eigen kind gaat trouwen; dankbaarheid overheerst.
Tweeëntwintig jaar hebben we voor Lisanne mogen zorgen en nu slaat ze haar vleugels uit. En wat is nu 22 jaar… het klinkt cliché, maar wat vliegt de tijd!
In december 2024 begon de zoektocht naar de trouwjurk. Na een bezoek aan La Bella Blanca zei Lisanne: “Yes to the dress!” Dit was ‘m gewoon en daarmee kon het eerste, belangrijke onderdeel worden afgevinkt.
De lay-out van de uitnodiging heeft Lisanne zelf ontworpen, uiteraard met bloemen en een warm kleurpalet van bordeaux, roze en groene tinten. Dit werd ook de dresscode voor de gasten. Bordeaux is echt een (mode)trendkleur, dus de keuze was groot.
De voorbereidingen voor de grote dag hebben Lisanne en Anne grotendeels zelf gedaan. Een website, stationary, spellen, tafelschikking, menukaart, decoratie enz enz enz. In kleurthema en tot in de kleinste details!
Verloop van de dag
Om 07.00 uur arriveerde de kapper en kon de grote dag beginnen met het verzorgen van Lisanne haar haar. Ondertussen was ik verse *cinnamon-raison rolls aan het bakken; inmiddels een traditie bij een leuke ochtendactiviteit. De geur van croissants, verse broodjes en fruit vulde het huis.
Haar en make-up waren klaar en toen was het moment daar: de droomjurk kon aan. Misschien wel het spannendste moment van de dag, haha. De stof en glitters waren zo kwetsbaar dat ik pas opgelucht ademhaalde toen de jurk eenmaal aan was. Een zucht van verlichting en een traantje dat werd weggepinkt.
De bel ging en daar stond Anne voor de deur.
Als verrassing hadden we door een collega een boog laten maken, uiteraard met bloemen in het gekozen kleurthema.
Lisanne maakte haar eigen trouwboeket en de corsage voor Anne. Haar collega’s verzorgden de rest van het uitgebreide bloemwerk.
Op landgoed Winfried in Wapenveld maakte (tante) Hanna Wursten prachtige foto’s van het bruidspaar.
Om 13.00 uur werden we verwacht voor de ceremonie op de boerderij van opa en oma Boender. Deze vond plaats in de appelboomgaard. De wind waaide stevig, maar de zon scheen door de bomen, wat het geheel een idyllische uitstraling gaf.
Opnieuw een traantje toen John met Lisanne kwam aanlopen en haar aan Anne toevertrouwde. Het voelde goed en we waren intens dankbaar.
Aan het begin van de ceremonie mocht elke gast bij de confettibar een puntzakje vullen met droogbloemen.
Na de huwelijksvoltrekking strooiden we deze rijkelijk over het bruidspaar heen. Puur natuur ; )
Na de ceremonie reden we naar Genemuiden voor de kerkelijke inzegening, bij de gemeente waar zij inmiddels toe behoren.
Receptie & diner
Na de kerkdienst vond de receptie opnieuw plaats op de boerderij van opa en oma Boender. Een enorme bruine stretchtent was aangekleed met zelfgemaakte stoffen slingers, vintage bankjes, poefjes, kleden en allerlei hergebruikt materiaal. Maanden, weken, dagen en uren aan voorbereiding gingen eraan vooraf om deze festival vibe te creëren.
De toffe heaters, die ook functioneel waren door de behaaglijke warmte, hebben wij sinds kort in ons assortiment. Mocht je interesse hebben: let me know ; )
De sweet table met gebakjes versierd met eetbare bloemen en kleine petitfours vond gretig aftrek. Ook de drankjes waren stijlvol gepresenteerd. Voor elk onderdeel hadden Anne en Lisanne hun eigen connecties, wat zorgde voor een ontspannen middag.
Tijdens de receptie vond ook de familie- en vrienden fotoshoot plaats.
3 generaties Jan
3 prachtige kinderen
Alleen maar liefde!
Het diner vond buiten plaats, vrijwel in de groentetuin. De dag ervoor stond er nog windkracht 6, waardoor buiten eten onmogelijk leek, maar precies op het moment dat we aan tafel gingen, brandden zelfs de kaarsen rustig.
(Bijna) elk familielid en elke vriendin werd voorafgaand aan de bruiloft op pad gestuurd om dinerborden met een gouden randje te scoren (liefst met een bloemetje of roosje), gebaksbordjes, kopjes en gekleurde wijn- en drinkglazen. Alles in het kleurthema voor de perfecte styling. In combinatie met het gouden bestek, kandelaren en kringloop-tafelkleden zag de aankleding er tiptop uit.
Met de foodtrucks op het terrein was de festival garden chic-stijl, zoals Anne en Lisanne het noemden, compleet. Tegen de avond werd het frisser, maar zelfs aan plaids en kleedjes (uiteraard in kleur) was gedacht. (foto Thera v Eijnsbergen)
Feest
Voor het avondfeest verplaatsten we ons naar de feestzaal van LIV in Nieuwleusen, een sfeervol ingericht restaurant en zalencentrum. Om 20.00 uur arriveerden daar de avondgasten.
Na de koffie met gebak was het tijd voor de stukjes. Hier hadden we enorme voorpret van gehad, want we deden een petten-battle. Lisanne draagt al van jongs af aan hoedjes, petjes en bandana’s. Een perfecte aanleiding om dit uit te vergroten. Een groot deel van haar collectie, aangevuld met feesthoedjes, werd uitgedeeld in de zaal. Bij elke quizvraag: petje op of petjes af?
Hilarisch waren de reacties op filmpjes van vroeger en juist ook van recent, met Joas verkleed als Anne en Marijke als Lisanne. Door mijn gebroken arm kon ik me digitaal helemaal uitleven op deze quiz, met het gewenste resultaat.
Om 22.00 uur openden Anne en Lisanne de dansvloer en daarna gingen bij iedereen de voetjes van de vloer, tot in de late uurtjes.
Tot dusver hét hoogtepunt van 2025, zoals je zult begrijpen. (foto Thera van Eijnsbergen)
Nu zijn we weer in wat rustiger vaarwater wat feestjes betreft en kijken we uit naar wat 2026 ons gaat brengen, zowel privé als zakelijk.
Bedankt voor het lezen van deze (niet altijd even structurele) blog.
Een hele goede jaarwisseling gewenst en een kleurrijk, opbouwend 2026!
Alle fotocredit Hanna Wursten
*RECEPT CINNAMON – RAISON ROLLS